Medyum, Büyü, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Ünlü medyum Süleyman Hocanın gerçek sitesidir !

Medyum Hocalar Arasında Dualı Vefkler ile Aşk bağlama ayrılanları birleştirme Gideni geri getirme Uzmanı

Medyum Süleyman Hoca 40 Yıldır Sizlere Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü Konusunda Medyumlar Arasında Kendini İsbat Etmiş Tek Medyumdur. Aşk ve Bağlama büyüleri, Sevdiğini Dua ile kendine bağlama Ayrılan Eşler,Sevgililer,Sözlü,Nişanlı Ayrılmak üzere olan çiftler için Aile içi Huzur Muhabbet celbi ve Aile içi sıkıntılara ve üzüntülere ilmi yaklaşımlarla çözümler için bizi arayın. Derdinize Derman Bulun.

Resmi Medyum Süleyman Hoca: Derdinize Derman olalım hiç çekinmeden tüm sorunlarınızı bize danışın.

İstihare Duası Nedir İstihare Nasıl Yapılır

İstihare nedir, Nasıl yapılır İstihare duası nasıl okunur? İstihare etmek, rüyada danışmak, istihare duası okumak, istihare namazı kılmak. Tüm bunları yaptıktan sonra çıkan sonuç o işin hayırlı olup olmayacağına işarettir. İstihare yapmak çok ama çok güzel bir huydur. Güzel huyların arasında yer almaktadır. İstihareyi tüm şartlarına uygun yapınız ve hayırlı sonuçlar görünüz İnşallah. Aşağıda istihareyi nasıl yapmanız gerektiğini ve çıkan sonuçlara ne gibi itibar göstermeniz gerektiğini anlatacağız.

İstihare kararsız kaldığınız bir işin bir olayın Allah’a danışılması dır.. Yatsı namazından sonra uyumadan önce abdest alınır, 2 rekat veya 2,2 4 rekat namaz kılınır. Ama hadislerde istihare namazı 2 rekat olarak gösterilmiştir. Adabı ile tövbe edilir sonra. Niyet edildikten sonra ilk rekatta Fatiha suresi okunur, Fatihanın arkasından ihlas suresi okunur. İkinci rekatta okunan Fatiha suresinin ardından İhlas suresi okunur. Namaz bittikten sonra istihare duası okunur. Sonra uyumak için hazırlığa girilir. Uyurken göğsümüz mutlaka kıbleye dönük olması gerekir. Uyuduktan sonra insan kendin geçer ve dönebilir, bu mühim değildir. Uykuya daldıktan sonra gösterilen rüyada istiharenin cevabını alacaksınız.

istihare

İstihare Duası

Allâhümme innî estehîruke bi-‘ilmike ve estakdirüke bi-kudretike ve es’elüke min fadlikel‘azîm, fe inneke takdiru ve lâ-akdirü ve ta‘lemü ve lâ-a‘lemü ve ente ‘allâmül’ğüyûb. Allâhümme in künte ta‘lemü enne hâze’l-emre hayrün lî fî-dînî, ve me‘âşî ve ‘âkibeti emrî ve ‘acili emrî ve âcilihi fa’kdürhü lî ve yessirhu lî sümme bârik fîhi lî. Ve in-künte ta‘lemü enne hâze’l-emre şerrün lî fî dînî ve me‘âşî ve ‘âkıbeti emrî ve ‘acili emrî ve ‘acilhi fa’srifhü ‘annî va’srifnî ‘anhü fa’kdür liye’l-hayra haysü kâne sümme ardinî bihi.

Türkçe Anlamı:

Allâh’ım! Senin ilminle Senden hayırlısını istiyorum. Kudretinden güç istiyorum. Büyük lütfundan istiyorum. Sen Kâdirsin, benim gücüm yetmez. Sen bilirsin ben bilmem. Sen ğaybı en iyi bilensin.

Allâh’ım! Eğer bu iş benim için, dînim ve geçimim için, dünya ve âhiretim için hayırlı ise, onu bana nasîb eyle. Benim için bu işi kolaylaştır ve benim için mübârek kıl.
Eğer bu iş benim için şerli ise, dünya ve âhiretim için zararlı ise, beni o işten, o işi de benden çevir. Hayırlarda beni muvaffak eyle ve beni o hayırlardan memnûn kıl.

Önemli Not:

Rüya sonucuna göre hareket edilmesi gerekmektedir. İstihare 15 gün boyunca devam edebilir. Eğer 15 gün içinde rüya göremiyorsanız güvendiğiniz birine vekaleten istihareye yatmasını isteyebilirsiniz. Rüyalar karmaşık olabilir, şifreli olabilir veya renklerle gösterilebilir. İstihare danışmaktır ve teslimiyettir. İstihare yapmak iyidir ve sonucu sizler için korkunç kötü olabilecek olayların bir sigortasıdır. İstihare namazı kılınıp duası okunduktan sonra yatmak makbuldür.

Hocamız’dan Manevi Destek Almak İçin Tıklayınız.

Medyum - Suleymanhoca.com - Arama Kelimeleri:

Benzer konular
Yorumlar
İstihare Duası Nedir İstihare Nasıl Yapılır" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Evlenmek İçin Okunacak Dua

Evlenmek için okunacak dua nasıl okunur ve ne işe yarar? Evlenmek için kısmetinizin açık olması gerekmektedir ve bu kısmet açıklığı sizin evliliğinize direk etki etmektedir. Kısmeti kapalı olan insanlar evlenme hususunda oldukça sıkıntılı bir süreç yaşamaktadır. Nice insanlar hiç evlenmeden kısmetini beklemekte ve bir çok yanlış kişi ile hayatlarını birleştirme cabası içine girmektedirler.  Kısmet kapalılığını açmak için hocamızın KISMET AÇMA sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Kısmet açma konusunda önemli bilgilere sahip olacağınız sayfadır.

Evlilik konusunda sürekli sıkıntı yaşayan insanlar, bir kişi ile görüşürler ve evlilik yolunda devam ederler. Fakat kısmetli bağlı olduğundan dolayı bir yerde prüz çıkar ve anlamsız şekilde birliktelikleri bozulur. Eşler ne olduğunu anlamadan sebepsiz bir şekilde birliktelikleri sonlanır ve evlilik gerçekleşmez. Evlilik yıldızınız düşük ise yine aynı şeyler gerçekleşir ve ayrılık hasıl olur. Tüm bunları hayatınızda yaşıyorsanız sizinde kısmetiniz kapalı veya evlilik yıldızınız düşük olabilir.

evlilik için dua

Bu tarz durumlardaki çiftlerimiz yıllar boyunca hocamıza başvurmaktadırlar ve manevi danışmanlık hizmeti almaktadırlar. Hocamız evlilik yıldızı yükseltme işlemlerinde ve kısmet açma celplerinde oldukça yüksek başarı elde etmektedir. Hocamızın evlilik için yaptığı işlemlerin detayına inmek isterseniz EVLİLİK İÇİN BAĞLAMA sayfasını ziyaret ediniz. Hayatınızın bazı dönemlerinde elinizde olmayan ve ne yaparsanız yapın müdahale edemediğimiz ayrılıklarımız gerçekleşebilir. İşte bu durumlarda manevi bir desteğe ihtiyaç duyarız ve bir arayışa girişiriz.

Dikkat edilmesi gerekenlerin başında bu manevi desteği kimden ve nasıl aldığımız gelmektedir. Kısmet açma ve evlilik yıldızı yükseltme oldukça zor bir işlemdir ve ilim gerektirmektedir. Bulduğunuz herkese tüm bilgilerinizi ve geleceğinizi teslim edemezsiniz. Sizlerin tek başınıza bir ömür yapamadığınız ve sürekli hayalini kurduğunuz düzeni hocamıza danışarak, manevi hizmet olarak gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik için okunacak duaları sizler için biz burada işlem halinde yapmaktayız. İşlemlerinizi rahmani yöntemler ile verdiğiniz isimler doğrultusunda yapan hocamız, sizlerle birebir görüşüp derdinizi dinledikten sonra yapacağı işlemleri sizinle paylaşmaktadır. Hiç çekinmeden tüm sorularınızı ve yapmak istediklerinizi hocamız ile paylaşabilirsiniz. Bize 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hocamıza Evlilik Duası Yaptırmak İçin Tıklayınız.

Benzer konular
Yorumlar
Evlenmek İçin Okunacak Dua" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Fatiha Suresinin Faziletleri ve Sırları

Fatiha Suresinin Faziletleri ve Sırları

Fatiha Suresinin Faziletleri ve Sırları; Kur-anı Kerimde geçen her surenin bir esrarı sırrı olduğu gibi Fatiha suresinin’de fazileti ve hikmeti çok büyüktür. Eğer bir kişi hayırlı bir muradı için 4 defa “ELHAMDÜLİLLAHİRABBİLALEMİN” derse, beşinci olarak ALLAH CC tarafından görevlendirilmiş bir melek iner.

Şöyle Buyurur; Ey nurlu insan şuan Rabbin hayırlı olan dileğini beklemektedir, hayırlı muradın neyse derhal iste. Her şeye kadir olan Rabbim’in hikmeti ve merhameti üzerine olsun.”İmam yafi hazretleri rh sf:62″

Fatiha Suresinin aynı zamanda bir kişinin 7 gün içerisinde muradının gerçekleşmesi için özel bir zikri vardır bu halis olan zikirde şöyledir.

Pazar günü 582 defa:
Elhamdülillâhi rabbil âlemîn.
Pazartesi günü 618 defa:
Errahmânirrahîm.
Salı günü 242 defa:
Mâliki yevmiddîn.
Çarşamba günü 844 defa:
İyyâ kena’büdü ve iyyâ kenesteîn.
Perşembe günü 1074 defa:
İhdinas sirâtal müstakîm.
Cuma günü 1807 defa:
Sirâtallezîne enamte aleyhim.
Cumartesi günü 4203 defa:
Ğayril mağdûbi aleyhim ve lâddâllîn. okursan, Allah Teala’nın izniyle maksadına nail olursun.

Fatiha Suresi

Bismillahirrahmânirrahîm.
Elhamdü lillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstakîm, Sırâtellezine en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn. Amin

Fatiha Suresini Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle.
Hamd o âlemlerin Rabbi, O Rahmân ve Rahim, O, din gününün maliki Allah’ın.
Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti. Hidayet eyle bizi doğru yola, O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların
ve o sapmışların yoluna değil.

Bu duaların kişiler üzerinde etkisi çok büyüktür. Allahın izni ile hayırlı bir niyet ile yapıldıktan sonra Rabbim derki kuluna iste sadece benden iste der.

fatiha-suresi

Peygamber Efendimiz Hz Muhammed Mustafa S.A.V Fatiha suresi için şunu demiştir;

1-) Peygamber efendimiz hazreti Muhammed Mustafa s.a.v. Fatiha suresi hakkında şöyle buyurmuşlardır: Ümmül Kurâni şifâün min külli dâin (Ümmül Kuran (Fatiha ) her derde şifadır. Kurani kerimde Fe (e) siz Sure Fatiha suresi olup, her türlü afetten korur.
2-) Fatiha suresi hakkında peygamberimiz Hazreti Muhammed s.a.v. şöyle buyurmuşlardır: Men karaehâ ınden nevmi ve karae meahâl ihlâs vel muavve-zeteyni fekad emine külli şeyin illel mevt. (Yatarken Fatiha suresi ile beraber ihlas ve muavvezeteyn surelerini okuyan kimse ölümden başka her şeyden emin olup korunur.

Peygamber efendimiz buyurdu ki: Fatiha suresi sam hariç her şeye şifadır. Sam ise ölümdür. Fatiha suresi şüphesiz ki yetmiş derde devadır. Hastalık ve elemleri iyileştirir, afiyeti çabuklaştırır. Okunurken de yazıldığında da böyledir.
Fatiha suresi 124 harf olup, cümeli ebced adedi 9361 dir.
İbni Abbas r.a şöyle rivayet etmiştir: Bir gün Hasan bin Ali rahatsızlandı. Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed s.a.v. buyurdular ki;Vahyi ilahi nazil olduğu içinde Fe harfi olmayan Fatiha-i şerifi 40 defa bir kase suya okusun. O su ile Hasan ellerini ayaklarını, yüzünü, başını ve de vücudunun her tarafını yıkasın. Allah Teala hazretleri onu her türlü dertten ve hastalıktan şifaya kavuşturur.

Benzer konular
Yorumlar
Fatiha Suresinin Faziletleri ve Sırları" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Muhabbet Duası

Muhabbet duası nedir, nasıl yapılır? Muhabbet duası sevgilileri tekrar aynı muhabbetine kavuşturmak ve tekrar aralarındaki aşkı alevlendirmek için yapılan işlem türüdür. Kalpteki muhabbeti tekrar başlatmak zordur. Araya soğukluk girmiş ve iki taraf bir birlerini kırmış olabilir. Bu tür işlemler çok dikkat edilmesi gereken ve itina ile uygulama yapmak gereken çalışmalardır. Eğer bir ayrılık yaşadıysanız ve muhabbet duasına ihtiyacınız var ise daha fazla zaman kaybetmeden bizlere ulaşın.

Muhabbet duası ayrılan veya araları bozulan çiftlere yapıldığı kadar karı koca arasına yapılmaktadır. Günün stresli hayatını kaldıramayıp birbirleri ile kavga eden ve her manada soğukluk yaşayan çiftler genelde bağlama duasına ihtiyaç duymaktadır. Yapılan dua veya işlem usulüne uygun bir şekilde yapıldığı takdirde yıldırım hızı ile etki eder ve karşı tarafın kalbine işler.

muhabbet duası

Muhabbet duası işlemini hocamız uygulamaktadır. Eğer bir sorun, sıkıntı yaşamış iseniz hocamız eşler arası muhabbet duası işlemi yapmaktadır. Havas ilmi ile yaptığı bu işlemleri sizlere kargo yolu ile iletiyor ve gerekenleri yapmanız konusunda sizleri bilgilendiriyor. Kırk yılı aşkın süredir muhabbet duası işlemleri yapan hocamız; ayrılan eşlere, sevgililere muhabbet duası işlemi uygulamaktadır.  Aşk büyüsü işlemlerinin yanı sıra muhabbet duası kişiler üzerinde etkisi oldukça yüksektir ve hızlı etki gösterir.

Bu işlem yüz yıllar boyunca uygulanmaktadır ve günümüze kadar gelmiştir. İlim sahipleri insanların yapacağı ve uygulamalarında oldukça dikkat edilecek bir çalışmadır. Bizleri arayıp derdinizi anlattığınızda, bu işlemin tüm işleyişleri ve süreci sizlere anlatılacaktır. Yaptıracağınız işlemlerde hocamız tarafından garanti verilmektedir. Bu garantinin sebebi ise yıllarca yapmış olduğu tecrübelerle sabittir. Muhabbet duası denildiğinde ilk akla gelen şey eskiye dönmektir. Yani eski aşkına, sevgine ve eski mutlu günlerine dönmektir. Bu dönüş için gereken tüm dualar ve malzemeler hocamızda mevcuttur. Sizlerde bu duaya ihtiyaç duyduğunuzda hiç çekinmeden hocamızdan manevi destek alabilirsiniz.

Sizlerde bu duayı yaptırmak istiyorsanız hiç çekinmeden hocamızı arayıp derdinize çare bulabilirsiniz. Manevi bir danışman olan hocamızı aradığınızda dilerseniz yardımcıları ile dilerseniz hocamız ile bizzat görüşme fırsatı bulabilirsiniz.

Muhabbet Duası Yaptırmak İçin Tıklayınız.

 

Benzer konular
Yorumlar
Muhabbet Duası" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri nelerdir? Büyü ne için yapılır? Büyü yapan hocalara nasıl ulaşılır? Büyü çeşitleri sayılamayacak kadar çoktur ve en etkili büyü çeşitlerini sizler için detaylı bir şekilde sizlere anlatacağız. Büyülerin yapılma amacı kişilerin hislerine ve isteklerine göre değişiklik göstermektedir. İster bağlama büyüsü yapın ister ayırma ve isterseniz ölüm büyüsü. Bu büyülerin tutması ve devamında baki kalması yapacak kişiye bağlıdır. Büyüler cinler aracılığı ile yapılır ve bu cinler süfli yani kötü cinlerdir.

büyü çeşitleri

En çok uygulanan büyü çeşitleri;

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü istenilen büyüler arasında ilk sıralarda gelmektedir. Bağlama büyüsü evli çiftlerin ayrıldıktan sonra hocamızı arayarak yaptırdıkları ve tekrar eski günlerine dönmeyi amaçladığı bir işlem türüdür. Bağlama büyüsünde evlilik yıldızları tekrardan bağlanır. Yapılan bakımda çiftlerden hangisinin yıldızı daha düşük ise o kişinin yıldızı yükseltilir ve bağlama için zemin hazırlanır. Kişiler üzerine temizleme işlemi yapılır ve yapılacak işlemin kısa sürede etkili olması sağlanır. Bağlama büyüsünü kırk yılı aşkın süredir yapan hocamız bu işlemlerde oldukça yüksek başarı oranı elde etmektedir.

Hocamıza Bağlama Büyüsü Yaptırmak İçin Tıklayınız.

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü sevgililer veya nişanlılar arasına yapılmaktadır. Daha evlenmeden b ayrılan çiftlerin sürekli başvurdukları ve eski aşklarına kavuşmak istedikleri bir büyü türüdür. Burada yapılan işlemler daha detaylı ve daha kuvvetlidir. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen çiftler öncelikle yaptıracakları kişinin isim ve anne isimlerini bilmeleri gerekmektedir. Hocamızın aldığı isim ve anne isimleri doğrultusunda yapılan, Ebced hesabı ile karşıdaki kişiye mühür vurulur ve gözü başkasını dahi görmez. İşleme tutulan kişi tüm manası ile aklen, fikren, bedenen bağlanmış olur ve aşk tutulmasına uğrar. Hocamızın uzmanlık alanlarının başında gelen aşk büyüsü istediğiniz her an her kişiye uygulanabilir.

Hocamıza Aşk Büyüsü Yaptırmak İçin Tıklayınız.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü genel manada eşini veya sevgilisini tekrar kazanmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Örnek verecek olursak evli bir bayan eşinin bir sevgilisi olduğunu öğrenir ve bizi arar. Bu işlemi hocam memnuniyetle kabul eder çünkü bir yuva kurtaracaktır. Diğer taraftan bir sevgili arayıp eski erkek arkadaşının bağlatmak ister ve ekler; sevgilisi var diye. Sevgilisinden ayrılmadan gelemeyeceği için önce ayırma sonrasında bağlama yapmak gerekir. Hocamızın ayırma işlemi yapması için sonucunda mutlaka hayırlı bir iş olması gerekmektedir. Bu tür bir işleme ihtiyacınız var ise bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Hocamıza Ayırma Büyüsü Yaptırmak İçin Tıklayınız.

72 Saatlik En Etkili Büyü

72 saatlik büyü işlemi, tüm dünyada sadece hocamızın yapabileceği ve kendi ilmi ile geliştirdiği bir işlemdir. Bu işlem kişilerin isteğine göre yapılır ve tüm detaylar kişiye anlatılır. Eğer aceleniz var ise yada dayanamayacak hale gelmişsiniz bu işlemi tevsiye ediyoruz. Hocamız bu işlemi şimdiye kadar defalarca kez uygulamış ve hepsinde başarı elde etmiştir. Hocamız işleminizi kabul ettiğinde 72 saat boyunca işlemde kalır ve diğer hiç kimsenin işlemine dokunmaz. Sadece sizin işleminiz için uğraşır ve 72 saatin sonunda neye niyet edip hangi amaç için işlem yaptırmış iseniz onun olduğunu görmeniz için çalışır. 72 saatlik işlem sadece ve sadece hocamıza ait bir işlemdir. Bu işlemi herkim yapıyorum diyor ise kesinlikle itibar etmeyiniz. Çok kişi bu işlem için hocamızın kapısını geldi fakat hocam bu işlemin kendi ile mezara gideceğini açık açık beyan etti.

Hocamıza 72 Saatlik İşlem Yaptırmak İçin Tıklayınız.

Sizlere en etkili ve insanların yaşamının her anında ihtiyaç duyabileceği büyü çeşitlerini ve hocamızın neler yaptığını anlattık. Bu yazıyı okuyorsanız, sizlerinde ihtiyacı olduğu düşüncesindeyiz. Eğer manevi bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız çekinmeden bizleri arayabilir ve danışabilirsiniz.

Benzer konular
Yorumlar
Büyü Çeşitleri" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Cuma Günü Okunacak Dua

Cuma günü okunacak dualar nelerdir. Değerli okurlarım cuma günü dinimizce mukaddes sayılan günlerdendir. Cuma günü bir çok dua okunabilir ve cuma günü bereketli bir şekilde geçirilebilir. Cuma gününün feyzinden bereketinden faydalanmanız için sizlere bir kaç örnek vereceğim.

cuma günü okunacak dua

Cuma günü 80 salevat getirenin, 80 yıllık günahı affolur.

Cuma günü veya gecesi Duhan suresini okuyana Cennette bir köşk ihsan edilir.

Cuma gecesi Kehf suresi okuyan, Kıyamette, yerden göğe kadar bir nurla aydınlanır. İki Cuma arasında işlediği günahlar da affolur.

Cuma gecesi Yasin suresini okuyanın, günahları affedilir.

Cuma gecesi iki rekat namaz kılıp, her rekatta bir Fatiha, bir Ayet-el Kürsi, 15 İhlas okuyup selam verdikten sonra bana bin salevat okuyan, beni rüyada görür.”

Cumâ namazından sonra şu duâyı okumak müstehabdır: Allahümme yâ ganiyyü, yâ hamîdü, yâ mübdiü, yâ mu’îdü, yâ rahîmü, yâ vedûd. Eğninî bihalâlike an harâmike ve bifadlike ammen sivâke.

Ey Ganî, Hamîd, Mübdi, Mu’îd, Rahîm, Vedûd olan Allahım. Beni halâl ettiklerinle iktifâ ettir, haramlara düşürme. Fadlınla, ihsân ederek beni Senden başkasına muhtâc etme! demektir.

Bu duâya devam edenleri Allahü teâlâ başkalarına muhtâc etmez ve ummadığı yerden rızıklandırır.
Cuma Günü Duası
Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.

Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç.

Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var.

İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster.

Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Sırrım sübhanım Allah, derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya Muhammed.

Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya Allah, ya Muhammed umarız senden şefaat.

Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.

Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.

Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.

Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana.

Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.

Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.

Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.

Değerli okurlarım dualarınızda bizleride eksik etmeyiniz. Verdiğimiz örnekler ile cuma gününüzün hayırlı geçmesine yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.

Alla Emanet Olun Selametle Kalın.

Hocamıza İletişim

Benzer konular
Yorumlar
Cuma Günü Okunacak Dua" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Aşk Duası

Aşk duası nedir? Nasıl yapılır? Aşk duası bir ilim gerektirir ve aşk duası tüm şartlara ve zaman uygun bir şekilde yapılması gerekir. Bizler yıllar boyunca büyüden uzak kalarak aşk ve bağlama işlemlerini dua ile yapmaktayız. Sevgililer, nişanlılar veya evli insanlar hayatlarının belli dönemlerinde zor günler geçirmeleri normal bir durumdur. Ayrılan çiftlerden genel olarak bir taraf bu ayrılığı hak etmediklerini düşünüp eski mutlu günlerine tekrar kavuşmak için bazı yönlere başvurmak zorunda kalırlar. İşte burada dikkat edilmesi gereken hususlar başlıyor.

aşk duası

Sevdiğinizi geri kazanmak istiyor ve eski günlerin hayalini kuruyorsanız hiç geciktirmeden ve araya dahada soğukluk girmeden aşk duası işlemlerinize başlayalım. Hırsa kapılıp sakın ha sakın yanlış kişilere yanlış yollara başvurmayınız. Ayrıldığınız sevgilinizi eğer büyü yolu ile tekrar bağlamaya çalışıyorsanız hayatınızdaki en büyük yanlışı yapıyorsunuz demektir.

Aşk duası kalplerin anahtarıdır. Yapılan dualar gününde saatinde ve bilinçli bir şekilde yapıyor ise yıldırım hızında etki eder ve kesin bir şekilde aşk bağlanması gerçekleşir. Hocamızın yaptığı işlemler ilk baştan sonuna kadar rahmani yöntemlerle yapılır ve kişilerin direk üzerilerine şartlama ile gerçekleşir.

Aşk duası; yapılması gereken bir çalışmadır ever, fakat isteyen herkes evinde veya tek başına bu işlemi yapamaz. Bir çok şartı ve birçok dikkat edilmesi gereken şartları vardır. Kişilerin aşk duası işlemi yapabilmeleri için ebced hesabını bilmesi gerekir. Sizlere işlemde nelere dikkat edilmesini kısaca anlatayım.

Kişilerin isimleri ve anne isimleri muhakkak gerekmektedir.

Kişilerin isimleri ebced hesabı ile hesaplanır.

Kişilerin evlilik yıldızları birbirine bağlanır.

İşlemlerin etkili olması için en doğru gün ve saat belirlenir.

Şartlama mutlaka gereklidir ve yapılması lazımdır.

Kullanılan malzemelerin temiz ve hoş kokulu olması gerekmektedir.

İşlemlere vurulan mühürlerin işin ehli tarafından hazırlanması gerekir.

İşlemi bitirdikten sonra okuncak olan duaların adeti tam ve noksansız çıkarılmak zorundadır.

Bu işlemleri eksiksiz yerine getirmeniz sizin için oldukça zordur. Fakat kırk yılı aşkın süredir sadece bu işlemler üzerine çalışan hocamız, sizler için bu işlemi yapmaktadır.

Aşk duası yaptırmak için tıklayınız.

Benzer konular
Yorumlar
Aşk Duası" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Eşleri barıştırmak için okunacak dua

Eşleri barıştırmak için okunacak dualar, Karı koca barıştırmak için ayetler, dualar, salavatlar ve bunların esrar ve faziletleri hakkında öğrenmek istediğiniz her şey burada! Eşlerin zaman zaman kavga etmeleri ve birbirlerini kırmaları kaçınılmaz bir olaydır. Sürekli beraber yaşayan insanlar çoğu zaman birbirlerine katlanamazlar ve arada istenmeyen olaylar gerçekleşebilir. Tüm bunları manevi bir ortamda ve dua ile bertaraf edebilir, eski huzurunuza kavuşabilirsiniz. Hocamız eşler arası huzur ve muhabbet çalışmalarını tam kırk yıldır uygulamakta ve büyük bir başarı oranı almaktadır.

Eşler arasına kesinlikle büyü yapılmaz ve şer bir işlem uygulanmaz. Eşlerin evlilik yıldızları birbirine bağlıdır bu nedenle büyü bu yıldızları ayırır ve iyi niyetle bile yapılmış olsa durumları dahada kötüye gider. Eşler eğer kavgalı ise bir birleri için yaptıracakları işlemleri iyi seçmesi gerekmektedir. İlmi olmayan işi bilmeyen yarım yamalak hocalara giderlerse her şey dahada kötüye gider. Eşleri barıştırmak için okunacak birçok dua vardır fakat hocanız olarak benim yaptığım işlemler yıllar boyunca tercih edilmiştir ve fayda görülmüştür.

evlilik duası

Eşlere yapılan işlemler genel anlamda rahmani olması gerekmektedir. Evli oldukları ve imam nikahları olduğundan dolayı rahmani işlemler çok çabuk etki göstermektedir. Şer tarzda yapılan işlemler evli çiftler için uygun değildir. Karı koca arasına muhabbet için yapılan işlemler çok kısa sürede etki göstermektedir. Bunun için çok meşakkatli ve uzun bir sürece gerek yoktur.

Eğer ki eşiniz ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız ve bir türlü çözüm bulamadıysanız bizlere mutlaka ulaşınız. Elbet sizlere de bir faydamız dokunacağını umut ediyoruz. Evli çiftlerin dikkat etmesi gereken hususları sizler için sunmuş bulunmaktayım gerisi sizlere kalmıştır. Aşağıda sizler için evli çiftlere yapmış olduğum işlem sayfalarını sıralayacağım. Okuyarak faydalanmanız iyi olacaktır.

Evlilik İçin Bağlama

Evlilik Büyüsü

Evli Çiftleri Aşık Etme Büyüsü

Çevirgel Duası

İhtiyaç duyduğunuz her zaman hoca efendiyi arayıp gereken bilgiyi ve yardımı alabilirsiniz. Eşler arasına muhabbet ve bağlama soğukluk giderme için özel çalışmalar yaptırabilirsiniz. Karı koca arasına aşk ve bağlama muhabbet celbi işlemi büyü değildir! Daha ayrıntılı bilgi için hoca efendiye danışabilirsiniz.

Eşleri Barıştırmak İçin Hocamıza Ulaşın

Benzer konular
Yorumlar
Eşleri barıştırmak için okunacak dua" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Cin Çağırma ve cin daveti nasıl yapılır?

Cin çağırma her kes cin çağıramaz cin daveti ve cin çağırma yöntemleri nedir, cin daveti nasıl yapılır, Kimler Cin çağırabilir? Cin çağırma ve Cinlerle görüşme, cin daveti nasıl yapılır? Cin çağırma hazırlığı, Cinlere neler yaptırabiliriz aslında hemen hemen bir çok şeyi yaptırabilirsiniz. Cinler musallat olur mu? Evet olur bu nedenle işin ehli tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Cin çağırma işlemi ilmi bilgi gerektiren ve korkusuz insanların yapabileceği bir işlemdir. İnsan vücudu cinler ile temasa geçmeye müsaittir ve görüşme sağlayabilirler. Cin çağırmanın nedeni çok önemlidir. Cini neden davet edersiniz ve onunla hangi yöntemle irtibata geçeceksiniz. Eğer eğlence amaçlı bu işlemi yapıyorsanız musallat alma olasılığınız oldukça yüksektir.

Cinler ile iletişime geçmek isteyen kimseler bizleri arayıp detaylı bilgi alabilirler. Yanlış bir şey yapmamanız adına profesyonel destek almanız şarttır. Cinler iki çeşittir Ulvi ve Sufli olarak yaşarlar ve insanlar bunları iyi cinler ve kötü cinler diye bilirler. İyi cinleri çağırmak için son derece temiz bir yerde bulunmanız ve temiz kıyafetler giymeniz gerekmektedir. Abdestli olmanızda büyük fayda vardır. Kötü cinleri çağırmanız için bu tür bir temizliğe gerek yoktur.

cin-cagirma

Cin Çağırma Neden Yapılır?

Cinleri çağıran insanlar genelde bir şey sormak için, merak ettikleri bir şeyi öğrenmek için veya bir arzusu var ise yerine getirmeleri için iletişime geçerler. Büyü yapmak ve büyünün hemen tutması için çağrılan cinlerde vardır. Şartlama yapmak için birçok hoca cinler ile irtibata geçerler. Cinleri çağırıp hacetlerini iletirler ve şartlarlar. Cin çağırmak kadar cinleri tekrar yollamakta son derece önemlidir. Gelen süfli cin ise sizinle kalmak isteyebilir ve musallat edinmiş olursunuz.

Genelde arkadaş grubu toplanıp cin çağırma seansı düzenlemektedir fakat bu kendileri için olumsuz sonuçlar doğurur. Çağrılan cin eğer dalga geçildiğini anlar ve bir amaç olmaksızın çağrılırsa musallat olur. Cin çağırma işlemi başından sonuna kadar ilmi bir bilgi gerektirmekte olup sonuçları vahim olacak manevi bir içeriğin içine girmemek gerekir.

Değerli okurlarım cin çağırmaya ihtiyaç duyduğunuz an benimle iletişime geçmenizi önemle rica ederim. Cin çağırmadaki hacetimiz ne ise ben sizler için bu konuda bilgilendirme yaparım. Riske girmenize ve tehlikeli varlıklara bulamanıza gerek yok. Ben ve yardımcılarım 7 gün 24 saat siz değerli okurlarımız için hizmete hazırız. Bizleri arayıp yardımcılarımla veya direk benimle irtibata geçebilir ve işlemlerinizi iletebilirsiniz. Selametle kalın.

Cin çağırma ve cin daveti için Tıklayınız.

Medyum - Suleymanhoca.com - Arama Kelimeleri:

Benzer konular
Yorumlar
Cin Çağırma ve cin daveti nasıl yapılır?" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Ayrılanları Birleştirme Duası

Ayrılanları birleştirme büyüsü nasıl yapılır ve hangi dualar okunur. Büyü yapmadan ayrılmış iki kişinin arasına muhabbet nasıl sağlanır, tüm merak ettiğiniz her şeyi havas ilmine uygun bir şekilde sizlere anlatacağım. Ayrılan çiftlerin genelde tercih ettiği büyüler arasında sadece bana ait olan 72 saatlik aşk bağlama işlemi bulunmaktadır. Gereken bilgiye 72 saatte bağlama büyüsü sayfamdan bakabilirsiniz. Değerli okurlarım ayrılan çiftlerin başvuruları neticesinde hem yıllarca tecrübe ettiğim hemde sonradan bana nail olmuş bir çok işlemim bulunmaktadır. Bunların hemen hemen hepsi yıllar boyunca tecrübe edilmiş ve noksansız bir şekilde uygulanmıştır.

Eğer eşinizden, nişanlınızdan veya sevgilinizden ayrılmış iseniz birleştirme büyüsü veya duası aramanız oldukça normal bir durumdur. Ayrılan çiftleri birleştirmek ve tekrardan aşklarını canlandırmak gizli ilimlere mahsus bir işlemdir ve kesinlikle ilim almış kişiler yapabilir. Kendi evinizde ve kendi başınıza yapacağınız işlemler genelde tutmaz. Tutmayacağı gibi saati ve okumaları ters ise sevdiğinize bir ömür kavuşamazsınız. Aşk ve bağlama büyüleri her ne kadar kulağa hoş geliyor ise tam tersi bir o kadar da tehlikeli işlemlerdir.

ayrılanları birleştirme büyüsü

 Ayrılanları Birleştirmek Üzerine Yaptığım İşlemlerden Örnekler;

Aşk Büyüsü
Bağlama Büyüsü
72 saatte Aşık Etme İşlemi
Evlilik İçin Bağlama İşlemi
Papaz Büyüsü
Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Resimle Aşk Büyüsü

Yukarıda sizlere sunmuş olduğum işlemler yapmış olduğun ve yapmakta olduğum ayrılan eşleri bağlama işlemlerinden birkaç örnektir. Gereken sayfaları okumanız halinde beni bir nebze olsun tanıma imkanına sahip olacaksınız. İşlemlerim genellikle rahmani bir şekilde olup ters etkisi bulunmamaktadır. Kişilerin isimleri üzerinden yola çıkarak evlilik ve aşk yıldızlarını bağlarım. Dualar ile pekiştirip gereken işlemi hazırlar sizlere iletirim. 40 yılı aşkındır bu hizmeti sunmakta ve evli çiftlerin hayatına acizane dokunmak tayım. Sizler bana inandığınız sürece ben işlemlerimde gayet hızlı ve etkili sonuçlar almaktayım. Bana iş yaptıran binlerce kişi bilir ve sizlerinde duymanızda büyük fayda vardır. İşlem boyunca bana ve yardımcılarıma tam bir teslimiyetle bağlanır ve dediklerimizi harfiyen yerine getirirseniz en etkili sonucu en kısa sürede alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz tüm işlemler için dilediğiniz zaman hiç çekinmeden bizlere ulaşabilir ve manevi desteğinizi alabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için benden ve yardımcılarımdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Hocamıza İletişim İçin Tıklayınız.

Medyum - Suleymanhoca.com - Arama Kelimeleri:

Benzer konular
Yorumlar
Ayrılanları Birleştirme Duası" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
İstihare Duası Nedir İstihare Nasıl Yapılır

İstihare Duası Nedir İstihare Nasıl Yapı

İstihare nedir, Nasıl yapılır İstihare duası nasıl okunur? İstihare... [Devamı]
Evlenmek İçin Okunacak Dua

Evlenmek İçin Okunacak Dua

Evlenmek için okunacak dua nasıl okunur ve ne işe yarar? Evlenmek için kısmetinizin... [Devamı]
Fatiha Suresinin Faziletleri ve Sırları

Fatiha Suresinin Faziletleri ve Sırları

Fatiha Suresinin Faziletleri ve Sırları Fatiha Suresinin Faziletleri ve Sırları;... [Devamı]
Muhabbet Duası

Muhabbet Duası

Muhabbet duası nedir, nasıl yapılır? Muhabbet duası sevgilileri tekrar... [Devamı]
Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri nelerdir? Büyü ne için yapılır? Büyü yapan hocalara... [Devamı]
Cuma Günü Okunacak Dua

Cuma Günü Okunacak Dua

Cuma günü okunacak dualar nelerdir. Değerli okurlarım cuma günü dinimizce... [Devamı]
Vergi Levha