Medyum, Büyü, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Ünlü medyum Süleyman Hocanın gerçek sitesidir !

Medyum Hocalar Arasında Dualı Vefkler ile Aşk bağlama ayrılanları birleştirme Gideni geri getirme Uzmanı

Medyum Süleyman Hoca 40 Yıldır Sizlere Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü Konusunda Medyumlar Arasında Kendini İsbat Etmiş Tek Medyumdur. Aşk ve Bağlama büyüleri, Sevdiğini Dua ile kendine bağlama Ayrılan Eşler,Sevgililer,Sözlü,Nişanlı Ayrılmak üzere olan çiftler için Aile içi Huzur Muhabbet celbi ve Aile içi sıkıntılara ve üzüntülere ilmi yaklaşımlarla çözümler için bizi arayın. Derdinize Derman Bulun.

Resmi Medyum Süleyman Hoca: Derdinize Derman olalım hiç çekinmeden tüm sorunlarınızı bize danışın.

Cuma Günü Okunacak Dua

Cuma günü okunacak dualar nelerdir. Değerli okurlarım cuma günü dinimizce mukaddes sayılan günlerdendir. Cuma günü bir çok dua okunabilir ve cuma günü bereketli bir şekilde geçirilebilir. Cuma gününün feyzinden bereketinden faydalanmanız için sizlere bir kaç örnek vereceğim.

cuma günü okunacak dua

Cuma günü 80 salevat getirenin, 80 yıllık günahı affolur.

Cuma günü veya gecesi Duhan suresini okuyana Cennette bir köşk ihsan edilir.

Cuma gecesi Kehf suresi okuyan, Kıyamette, yerden göğe kadar bir nurla aydınlanır. İki Cuma arasında işlediği günahlar da affolur.

Cuma gecesi Yasin suresini okuyanın, günahları affedilir.

Cuma gecesi iki rekat namaz kılıp, her rekatta bir Fatiha, bir Ayet-el Kürsi, 15 İhlas okuyup selam verdikten sonra bana bin salevat okuyan, beni rüyada görür.”

Cumâ namazından sonra şu duâyı okumak müstehabdır: Allahümme yâ ganiyyü, yâ hamîdü, yâ mübdiü, yâ mu’îdü, yâ rahîmü, yâ vedûd. Eğninî bihalâlike an harâmike ve bifadlike ammen sivâke.

Ey Ganî, Hamîd, Mübdi, Mu’îd, Rahîm, Vedûd olan Allahım. Beni halâl ettiklerinle iktifâ ettir, haramlara düşürme. Fadlınla, ihsân ederek beni Senden başkasına muhtâc etme! demektir.

Bu duâya devam edenleri Allahü teâlâ başkalarına muhtâc etmez ve ummadığı yerden rızıklandırır.
Cuma Günü Duası
Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.

Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç.

Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var.

İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster.

Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Sırrım sübhanım Allah, derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya Muhammed.

Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya Allah, ya Muhammed umarız senden şefaat.

Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.

Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.

Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.

Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana.

Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.

Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.

Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.

Değerli okurlarım dualarınızda bizleride eksik etmeyiniz. Verdiğimiz örnekler ile cuma gününüzün hayırlı geçmesine yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.

Alla Emanet Olun Selametle Kalın.

Hocamıza İletişim

Benzer konular
Yorumlar
Cuma Günü Okunacak Dua" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Aşk Duası

Aşk duası nedir? Nasıl yapılır? Aşk duası bir ilim gerektirir ve aşk duası tüm şartlara ve zaman uygun bir şekilde yapılması gerekir. Bizler yıllar boyunca büyüden uzak kalarak aşk ve bağlama işlemlerini dua ile yapmaktayız. Sevgililer, nişanlılar veya evli insanlar hayatlarının belli dönemlerinde zor günler geçirmeleri normal bir durumdur. Ayrılan çiftlerden genel olarak bir taraf bu ayrılığı hak etmediklerini düşünüp eski mutlu günlerine tekrar kavuşmak için bazı yönlere başvurmak zorunda kalırlar. İşte burada dikkat edilmesi gereken hususlar başlıyor.

aşk duası

Sevdiğinizi geri kazanmak istiyor ve eski günlerin hayalini kuruyorsanız hiç geciktirmeden ve araya dahada soğukluk girmeden aşk duası işlemlerinize başlayalım. Hırsa kapılıp sakın ha sakın yanlış kişilere yanlış yollara başvurmayınız. Ayrıldığınız sevgilinizi eğer büyü yolu ile tekrar bağlamaya çalışıyorsanız hayatınızdaki en büyük yanlışı yapıyorsunuz demektir.

Aşk duası kalplerin anahtarıdır. Yapılan dualar gününde saatinde ve bilinçli bir şekilde yapıyor ise yıldırım hızında etki eder ve kesin bir şekilde aşk bağlanması gerçekleşir. Hocamızın yaptığı işlemler ilk baştan sonuna kadar rahmani yöntemlerle yapılır ve kişilerin direk üzerilerine şartlama ile gerçekleşir.

Aşk duası; yapılması gereken bir çalışmadır ever, fakat isteyen herkes evinde veya tek başına bu işlemi yapamaz. Bir çok şartı ve birçok dikkat edilmesi gereken şartları vardır. Kişilerin aşk duası işlemi yapabilmeleri için ebced hesabını bilmesi gerekir. Sizlere işlemde nelere dikkat edilmesini kısaca anlatayım.

Kişilerin isimleri ve anne isimleri muhakkak gerekmektedir.

Kişilerin isimleri ebced hesabı ile hesaplanır.

Kişilerin evlilik yıldızları birbirine bağlanır.

İşlemlerin etkili olması için en doğru gün ve saat belirlenir.

Şartlama mutlaka gereklidir ve yapılması lazımdır.

Kullanılan malzemelerin temiz ve hoş kokulu olması gerekmektedir.

İşlemlere vurulan mühürlerin işin ehli tarafından hazırlanması gerekir.

İşlemi bitirdikten sonra okuncak olan duaların adeti tam ve noksansız çıkarılmak zorundadır.

Bu işlemleri eksiksiz yerine getirmeniz sizin için oldukça zordur. Fakat kırk yılı aşkın süredir sadece bu işlemler üzerine çalışan hocamız, sizler için bu işlemi yapmaktadır.

Aşk duası yaptırmak için tıklayınız.

Benzer konular
Yorumlar
Aşk Duası" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Eşleri barıştırmak için okunacak dua

Eşleri barıştırmak için okunacak dualar, Karı koca barıştırmak için ayetler, dualar, salavatlar ve bunların esrar ve faziletleri hakkında öğrenmek istediğiniz her şey burada! Eşlerin zaman zaman kavga etmeleri ve birbirlerini kırmaları kaçınılmaz bir olaydır. Sürekli beraber yaşayan insanlar çoğu zaman birbirlerine katlanamazlar ve arada istenmeyen olaylar gerçekleşebilir. Tüm bunları manevi bir ortamda ve dua ile bertaraf edebilir, eski huzurunuza kavuşabilirsiniz. Hocamız eşler arası huzur ve muhabbet çalışmalarını tam kırk yıldır uygulamakta ve büyük bir başarı oranı almaktadır.

Eşler arasına kesinlikle büyü yapılmaz ve şer bir işlem uygulanmaz. Eşlerin evlilik yıldızları birbirine bağlıdır bu nedenle büyü bu yıldızları ayırır ve iyi niyetle bile yapılmış olsa durumları dahada kötüye gider. Eşler eğer kavgalı ise bir birleri için yaptıracakları işlemleri iyi seçmesi gerekmektedir. İlmi olmayan işi bilmeyen yarım yamalak hocalara giderlerse her şey dahada kötüye gider. Eşleri barıştırmak için okunacak birçok dua vardır fakat hocanız olarak benim yaptığım işlemler yıllar boyunca tercih edilmiştir ve fayda görülmüştür.

evlilik duası

Eşlere yapılan işlemler genel anlamda rahmani olması gerekmektedir. Evli oldukları ve imam nikahları olduğundan dolayı rahmani işlemler çok çabuk etki göstermektedir. Şer tarzda yapılan işlemler evli çiftler için uygun değildir. Karı koca arasına muhabbet için yapılan işlemler çok kısa sürede etki göstermektedir. Bunun için çok meşakkatli ve uzun bir sürece gerek yoktur.

Eğer ki eşiniz ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız ve bir türlü çözüm bulamadıysanız bizlere mutlaka ulaşınız. Elbet sizlere de bir faydamız dokunacağını umut ediyoruz. Evli çiftlerin dikkat etmesi gereken hususları sizler için sunmuş bulunmaktayım gerisi sizlere kalmıştır. Aşağıda sizler için evli çiftlere yapmış olduğum işlem sayfalarını sıralayacağım. Okuyarak faydalanmanız iyi olacaktır.

Evlilik İçin Bağlama

Evlilik Büyüsü

Evli Çiftleri Aşık Etme Büyüsü

Çevirgel Duası

İhtiyaç duyduğunuz her zaman hoca efendiyi arayıp gereken bilgiyi ve yardımı alabilirsiniz. Eşler arasına muhabbet ve bağlama soğukluk giderme için özel çalışmalar yaptırabilirsiniz. Karı koca arasına aşk ve bağlama muhabbet celbi işlemi büyü değildir! Daha ayrıntılı bilgi için hoca efendiye danışabilirsiniz.

Eşleri Barıştırmak İçin Hocamıza Ulaşın

Medyum - Suleymanhoca.com - Arama Kelimeleri:

Benzer konular
Yorumlar
Eşleri barıştırmak için okunacak dua" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Cin Çağırma ve cin daveti nasıl yapılır?

Cin çağırma her kes cin çağıramaz cin daveti ve cin çağırma yöntemleri nedir, cin daveti nasıl yapılır, Kimler Cin çağırabilir? Cin çağırma ve Cinlerle görüşme, cin daveti nasıl yapılır? Cin çağırma hazırlığı, Cinlere neler yaptırabiliriz aslında hemen hemen bir çok şeyi yaptırabilirsiniz. Cinler musallat olur mu? Evet olur bu nedenle işin ehli tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Cin çağırma işlemi ilmi bilgi gerektiren ve korkusuz insanların yapabileceği bir işlemdir. İnsan vücudu cinler ile temasa geçmeye müsaittir ve görüşme sağlayabilirler. Cin çağırmanın nedeni çok önemlidir. Cini neden davet edersiniz ve onunla hangi yöntemle irtibata geçeceksiniz. Eğer eğlence amaçlı bu işlemi yapıyorsanız musallat alma olasılığınız oldukça yüksektir.

Cinler ile iletişime geçmek isteyen kimseler bizleri arayıp detaylı bilgi alabilirler. Yanlış bir şey yapmamanız adına profesyonel destek almanız şarttır. Cinler iki çeşittir Ulvi ve Sufli olarak yaşarlar ve insanlar bunları iyi cinler ve kötü cinler diye bilirler. İyi cinleri çağırmak için son derece temiz bir yerde bulunmanız ve temiz kıyafetler giymeniz gerekmektedir. Abdestli olmanızda büyük fayda vardır. Kötü cinleri çağırmanız için bu tür bir temizliğe gerek yoktur.

cin-cagirma

Cin Çağırma Neden Yapılır?

Cinleri çağıran insanlar genelde bir şey sormak için, merak ettikleri bir şeyi öğrenmek için veya bir arzusu var ise yerine getirmeleri için iletişime geçerler. Büyü yapmak ve büyünün hemen tutması için çağrılan cinlerde vardır. Şartlama yapmak için birçok hoca cinler ile irtibata geçerler. Cinleri çağırıp hacetlerini iletirler ve şartlarlar. Cin çağırmak kadar cinleri tekrar yollamakta son derece önemlidir. Gelen süfli cin ise sizinle kalmak isteyebilir ve musallat edinmiş olursunuz.

Genelde arkadaş grubu toplanıp cin çağırma seansı düzenlemektedir fakat bu kendileri için olumsuz sonuçlar doğurur. Çağrılan cin eğer dalga geçildiğini anlar ve bir amaç olmaksızın çağrılırsa musallat olur. Cin çağırma işlemi başından sonuna kadar ilmi bir bilgi gerektirmekte olup sonuçları vahim olacak manevi bir içeriğin içine girmemek gerekir.

Değerli okurlarım cin çağırmaya ihtiyaç duyduğunuz an benimle iletişime geçmenizi önemle rica ederim. Cin çağırmadaki hacetimiz ne ise ben sizler için bu konuda bilgilendirme yaparım. Riske girmenize ve tehlikeli varlıklara bulamanıza gerek yok. Ben ve yardımcılarım 7 gün 24 saat siz değerli okurlarımız için hizmete hazırız. Bizleri arayıp yardımcılarımla veya direk benimle irtibata geçebilir ve işlemlerinizi iletebilirsiniz. Selametle kalın.

Cin çağırma ve cin daveti için Tıklayınız.

Benzer konular
Yorumlar
Cin Çağırma ve cin daveti nasıl yapılır?" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Ayrılanları Birleştirme Duası

Ayrılanları birleştirme büyüsü nasıl yapılır ve hangi dualar okunur. Büyü yapmadan ayrılmış iki kişinin arasına muhabbet nasıl sağlanır, tüm merak ettiğiniz her şeyi havas ilmine uygun bir şekilde sizlere anlatacağım. Ayrılan çiftlerin genelde tercih ettiği büyüler arasında sadece bana ait olan 72 saatlik aşk bağlama işlemi bulunmaktadır. Gereken bilgiye 72 saatte bağlama büyüsü sayfamdan bakabilirsiniz. Değerli okurlarım ayrılan çiftlerin başvuruları neticesinde hem yıllarca tecrübe ettiğim hemde sonradan bana nail olmuş bir çok işlemim bulunmaktadır. Bunların hemen hemen hepsi yıllar boyunca tecrübe edilmiş ve noksansız bir şekilde uygulanmıştır.

Eğer eşinizden, nişanlınızdan veya sevgilinizden ayrılmış iseniz birleştirme büyüsü veya duası aramanız oldukça normal bir durumdur. Ayrılan çiftleri birleştirmek ve tekrardan aşklarını canlandırmak gizli ilimlere mahsus bir işlemdir ve kesinlikle ilim almış kişiler yapabilir. Kendi evinizde ve kendi başınıza yapacağınız işlemler genelde tutmaz. Tutmayacağı gibi saati ve okumaları ters ise sevdiğinize bir ömür kavuşamazsınız. Aşk ve bağlama büyüleri her ne kadar kulağa hoş geliyor ise tam tersi bir o kadar da tehlikeli işlemlerdir.

ayrılanları birleştirme büyüsü

 Ayrılanları Birleştirmek Üzerine Yaptığım İşlemlerden Örnekler;

Aşk Büyüsü
Bağlama Büyüsü
72 saatte Aşık Etme İşlemi
Evlilik İçin Bağlama İşlemi
Papaz Büyüsü
Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Resimle Aşk Büyüsü

Yukarıda sizlere sunmuş olduğum işlemler yapmış olduğun ve yapmakta olduğum ayrılan eşleri bağlama işlemlerinden birkaç örnektir. Gereken sayfaları okumanız halinde beni bir nebze olsun tanıma imkanına sahip olacaksınız. İşlemlerim genellikle rahmani bir şekilde olup ters etkisi bulunmamaktadır. Kişilerin isimleri üzerinden yola çıkarak evlilik ve aşk yıldızlarını bağlarım. Dualar ile pekiştirip gereken işlemi hazırlar sizlere iletirim. 40 yılı aşkındır bu hizmeti sunmakta ve evli çiftlerin hayatına acizane dokunmak tayım. Sizler bana inandığınız sürece ben işlemlerimde gayet hızlı ve etkili sonuçlar almaktayım. Bana iş yaptıran binlerce kişi bilir ve sizlerinde duymanızda büyük fayda vardır. İşlem boyunca bana ve yardımcılarıma tam bir teslimiyetle bağlanır ve dediklerimizi harfiyen yerine getirirseniz en etkili sonucu en kısa sürede alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz tüm işlemler için dilediğiniz zaman hiç çekinmeden bizlere ulaşabilir ve manevi desteğinizi alabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için benden ve yardımcılarımdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Hocamıza İletişim İçin Tıklayınız.

Medyum - Suleymanhoca.com - Arama Kelimeleri:

Benzer konular
Yorumlar
Ayrılanları Birleştirme Duası" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü etkileri nelerdir ve nasıl yapılır. Değerli okurlarım; Kaşık büyüsü iki nedenle yapılır ve uygulamaları birbirlerinden farklıdır. Birinci nedeni bağlamadır ve ayrılan çiftlerin tekrar bir araya gelmeleri için yapılır. İkinci sebebi ise ayırmaktır. Beraber olan çiftleri ayırmak için kullanılır. Kaşık büyüsü iki adet kaşık vasıtası ile yapılır ve genelde mezarlıklara veya direk mezara gömülür. Gömme işlemlerinde kullanılan  materyallerin iyi hazırlanmış olması ve büyünün eksiksiz  yerine getirilmesi gerekmektedir. Gömülen büyü tekrar çıkarılırsa etkisini kaybeder.

kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü yapılacağı zaman birleştirilecek kişilerin aşık edilmesi için kendi isimleri ve anne isimleri ebced hesabı ile hesaplandıktan sonra duaları okunarak mühürleri vurulur. Kaşık büyüsü iki çeşit işlem için kullanılmaktadır ve etkileri oldukça hızlıdır.

Kaşık büyüsü yapılırken nelere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kullanılacak kaşıkların üzerine çiftlerin ismi vurulur.

İsim ile mühür aynı anda vurulur ve gömerken dua okunur.

Eğer bağlama ise ağız azığa bağlanır.

Eğer ayırma ise sırt sırta bağlanır.

Gömerken duası okunur.

Kaşık büyüsü eğer ayırma için yapılmışsa maalesef yapılan çiftler bir daha mutlu olamaz ve birbirlerine dokunamazlar. Büyü eğer bağlama için yapılmışsa çiftler yıldırım hızında birbirlerine bağlanırlar ve büyü bozulana kadar aşk içinde birbirlerine bakarlar. Bu büyü yüz yıllardır kullanılan ve Avrupa kökenli olan bir büyüdür. Büyüyü yüz yıllar boyunca nesilden Nesil’e aktaran bir çok önemli kaynak bulunmaktadır.

Önemli Not: Kaşık büyüsünü yapmak için profesyonel desteğe ihtiyacınız muhakkak vardır. Evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. İnternet’te okuduklarınıza ve verilmiş asılsız örneklere itibar etmeyiniz. İşlemleri çok doğru şekilde yapmak ve duasını eksiksiz sayıda okumak gerekmektedir. Eğer kaşık büyüsüne ihtiyaç duyuyorsanız hiç çekinmeden bana ulaşabilir ve profesyonel anlamda manevi bir destek alabilirsiniz.

Kaşık büyüsü ve diğer büyü yöntemlerinde eksiksiz bir uzmanlık alanım bulunmaktadır. Arayan tüm değerli kardeşlerime yardımcı olmayı bir borç bilirim. Ulaşmakta zorluk çekerseniz bıkmadan sürekli deneyin eğer nasibiniz var ise bana ulaşabilir ve nasibinizi alırsınız. Bir çok yazımda ve bir çok söyleşimde uyardığım gibi büyü ateşten gömlektir ve çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bir şeyleri yapayım derken dahada kötü hale sokabilir ve sevdiğinize ömür boyu kavuşamayabilirsiniz. Seçiminizi iyi yapmanız gerekmektedir.

Hocamıza İletişim İçin Tıklayınız.

Benzer konular
Yorumlar
Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Canbar Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Canbar büyüsü genel mana ile aşk için yapılan ve etkisi son derece yüksek bir büyüdür. Değerli dostlarım sizlere canbar büyüsünden bahsedeceğim. Asya bölgesinde sıkça kullanılan ve ayrılmış çiftleri tekrar birleştirmek için kullanılan bir büyü yöntemidir. Ayrılan çiftler canbar büyüsü sonrası tekrar birleşir ve bağlanırlar. Canbar büyüsü yapılan kişi büyüye maruz kaldığını anlayamaz karşısındaki kişiye tüm azaları ile bağlanır ve gözleri başkasını göremez. Çevrelerindeki kişiler değişikliği fark etseler bile kişiyi büyü etkisinden kurtarmak oldukça zordur ve meşakkatli bir süreç içerir.

canbar büyüsü

Canbar Büyüsünün Etkileri;

  • Canbar büyüsü yapılan kişi koşulsuz bağlanır.
  • Geçmişte yaşamış olduğu kırgınlık ve kızgınlıkları unutur.
  • Büyü belli olmaz ve bozulması çok zordur.
  • Aşık etme büyüleri arasında etkisi oldukça yüksektir.
  • Ebced hesabı yapılası son derece önemlidir.
  • Çok etkili olduğu kadar çok tehlikelidir. ( Bu nedenle profesyonel bir yerde yaptırılması gerekmektedir.)

Canbar büyüsü yapılmaya karar verildiğinde; yapılması gereken işlemler sırası ile uygulanmak zorundadır. Eğer işi bilmeyen ve işinin ehli olmayan kişi canbar büyüsünü yapmaya kalkar ise sonuçları çok vahim olabilir. Diğer tüm büyülerde olduğu gibi canbar büyüsü içinde genel ve içeriksel tehlikeler bulunmaktadır. Şöyleki; şartlanacak varlıklar ve tılsımlara vurulacak mühürler, yaptıran ve yapılacak olan kişilerin ebced hesabına göre hazırlanıp eksiksiz bir şekilde işleme nakşedilmesi gerekmektedir.

Eğer sevgilinizden, nişanlınızdan veya eşinizden ayrılmış iseniz canbar büyüsünü yaptırmayı düşünmeniz çok normal bir durumdur. İnsanlar çoğu zaman ayrılıkları veya terk edilmeleri kaldıramayıp, kalplerine söz geçiremezler. Karşıdaki insanı çok istiyorsanız ve artık buna kesin olarak karar verdiyseniz yapmanız gereken profesyonel destek alıp canbar büyüsü işlemi için bizlere başvurmanızdır.

Canbar büyüsünün etkileri arasında, yapılan kişinin aklındaki kalbindeki tüm kırgınlık ve kızgınlıkların yok olmasıdır. Bu etki canbar büyüsünü çok istenen ve yapılması gerekli olan işlemler arasında üst sıralara taşımaktadır. Yapılan kişi size karşı aklında ve içinde tuttuğu tüm kini, nefreti ve kırgınlıkları unutur. Büyü etkisine girmesi çok kısa sürede olur ve gözü sizden başka hiçbir şeyi görmez.

Değerli kardeşlerim; Sizlere canbar büyüsü hakkında verdiğim bilgiler son derece önemlidir ve uyulması gerekmektedir. Eğer ki böyle bir işleme ihtiyaç duyuyorsanız hiç çekinmeden bana ve yardımcılarıma ulaşınız. Derdinizi ve isteğinizi anlattığınızda sizlere son derece iyi niyet ve gayretle yardımcı olunacaktır. Bu işlem son derece etkili olduğu kadar bir o kadarda tehlikelidir. İşinin ehli olmayan kişilerle sakın ha sakın çalışmayınız. Hayırlı günler dilerim değerli kardeşlerim selametle kalın.

Hoca İletişim İçin Tıklayınız.

Benzer konular
Yorumlar
Canbar Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Güvenilir Medyum

Güvenilir medyum arıyorum, Vergi levhalı medyum, Resmi ruhsatlı ve Ticaret odasına kayıtlı medyum arıyorum, en iyi medyum kim, garanti veren medyum, medyum tavsiyeleri en doğru iyi medyum kim?

Güvenilir Medyum arıyorum? Bu zaman’da doğru ve garantili medyum bulmak gerçekten zor, güven vermeyen kişilere, güvenip sakın umutlarınızı ve hayallerinizi harap ettirmeyin. En iyi güvenilir medyumlar arasında kendini ispatlamış herkes tarafından sevilen ve bilinen, medyum hakkında yorumlar, referanslar, gerçek insanların görüşleri, gazete manşetleri, videoları var mı? Ayrıca Türkiye’nin en iyi gazete ve haber siteleri röportajlarına bakmanızı tavsiye ediyorum. Güvenilir Medyum Arıyorum diyenler benimle iletişim kurmaları yeterlidir.

Rahmani ve Ulvi çalışmalar ile insanlara maddi ve manevi hizmet sunan, Medyum Süleyman Hoca sizler için garantili ve güvenilir Medyum nasıl olur açıklıyor

baglama-kapak

Medyuma ihtiyaç duyan kişi dikkatli olmak zorundadır. Araştırma yapması normaldir ve işini en iyi yapan medyumu bulmak zorundadır. Burada dikkat edilmesi gereken bir çok kural vardır.

Güvenilir medyum arıyorsanız nelere dikkat etmelisiniz!

Bulduğunuz medyum Google sıralamasına reklam olarak gelmemesi lazım eğer ki reklam olarak geliyor ise kesinlikle işi bilmeyen ve insanları kandırma yolunu seçmiş olan bir medyum hatta medyumluk adı altında güvenilmez bir insandır.

Güvenilir medyum Türkiye medyası tarafından mutlaka röportaj veya bir söyleşi içine girmiş olması gerekmektedir. Örneğin hocamızın iletişim sayfasında sayısız haber sitesi ve gazeteler de röportajları vardır. İLETİŞİM sayfamızdan rahatlıkla bakabilirsiniz.

Eğer çalışma yaptıracağınız medyumu  sanal ortamdan  arıyor iseniz hakkında yapılan yorumlara, site içinde yapılan yorumlara ve tavsiyelere büyük önem veriniz hocamızı bir çok site tavsiye etmekte ve referans olarak sayısız sitede bağlantıları bulunmaktadır. Örnek vermek gerekir ise: EN İYİ MEDYUM  bu sayfadan da hocamız hakkında ve diğer medyumlar hakkında bilgileri toplayabilirsiniz.

Seçeceğiniz medyumun önemi çok büyüktür; eğer yanlış bir seçim yapar iseniz yaptırmak istediğiniz ne var ise hepsi hayal olup gidecektir. Hele ki büyü yaptırma yoluna girerseniz sıkıntınız gün geçtikçe artacak ve kaş yapayım derken göz çıkarmış olacaksınız.

Güvenilir ve Garantili Medyum arıyorum diyenler için..

Medyum Süleyman Hocamız hiç bir işleminde hiç bir zaman büyü yolunu seçmemiştir, yapacağı işlemleri tamamen kendine has işlemler ile havas ve ledün ilmi yöntemleriyle uygulamaktadır. Güvenilirliği sayısız haber siteleri be gazeteler tarafından teşhis edilmiş olup verdiği sözleri yerine getirmesi ile adından oldukça söz ettirmiş bulunmaktadır.

Sitemizin tüm sayfalarını tek tek kontrol edebilir vergi levhamıza bakabilir ve hocamızın işlem yaptığı kişilerden yorumlarını dinleyebilirsiniz. Nitekim hocam kendini övmeyi sevmez yaptığı işlemler sayesinde sürekli gündem de olmuştur ve sevenleri tarafından bir çok referansı sağlanmıştır.

Medyum ve Hoca olarak bir çok yardım talebi almıştır ve bugüne kadar hiç bir tanesini geri çevirmemiştir. Sizlerde eğer güvenilir bir medyum arıyor ve şansınızı iyi değerlendirmek istiyorsanız hiç çekinmeden istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Benzer konular
Yorumlar
Güvenilir Medyum" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Sevgiliyi Geri Getirme

Sevgiliyi Geri Getirme

Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Ayrılmış olan çiftleri ve sevgilileri geri getirme yani bağlama yollarının en etkilisi ve en kesin çözümü HAVAS ilmi ile yapılan işlemlerdir. Havas ve ledün ilmi üstadı olan hocamız ile ayrılmış çiftler ve sevgililer defalarca kez kavuşmuş ve bir daha hiç bir engel ile karşılaşmamışlardır.

Büyü yapmadan sevgiliyi geri getirme

Havas ilmi bir büyü yöntemi veya cinler ile yapılan bir işlem değildir. Kişiler üzerinde tamamen doğal bir etki yaratarak kişilerin kalplerini birbirlerine bağlar. İletişim kurduğunuzda sizden alınan bilgiler hocamız tarafından değerlendirildikten sonra gereği ne ise sizin ile paylaşılır.Nitekim elinizden hiç bir şey gelmiyordur ve başvuracak kesin ve tesirli bir yol, yöntem aramaktasınız. Emin olun ki kısmetiniz olmasa bu yazıyı da okumuyor olurdunuz. Hocamız havas işlemleri ile iki sevgiliyi tekrardan aşık eder ve evlilik yolunda kısmetlerinin açılmalarını sağlar. İşlemler kesinlikle bir büyüye ve bir sihre dayanmamaktadır. Günahsız olmakla birlikte ters tepkisi bulunmayan işlemlerdir. Eğer ayrılmış iseniz  ve sevgilinizi tekrardan kazanmak istiyor iseniz yapmanız gereken hocamız ile iletişime geçmenizdir. Sakın ha sakın medyum ve büyü işlemlerine bulaşmayınız daha sonrasında hocamın bile size faydası dokunmayabilir. Büyü işlemi tutmaz tutsa bile sadece anlıktır ve hemen ters tepki yapar. Sıkıntılarınız her geçen gün artar ve bir daha kavuşmamak üzere sevdiğiniz kişi sizden ebediyen uzaklaşır.

sevgiliyi geri getirme

Ayrılmış sevgilileri birleştirme

Peki Hocamız sizin için ne yapabilir. Şöyle ki: Hocamızın işlem bakımları ücretsizdir ve isimlerini doğrultusunda anlık bakımınızı yapar. Eğer yapabileceği bir şey var ise yani işlem için müsaade almış ise  sizlere durumu açık açık anlatır ve yapılacak işlemleri kendisinin ve sizlerin ne yapacağını sırası ile anlatır. Hocamız halden anlayan ve kimsenin üzülmesini istemeyen bir yapıya sahiptir. Havas ilmi işlemlerinizi yapar ve sizden sadece dua bekler. Çalışmalar karşılıklıdır ve el birliği ile sevdiğiniz kişiyi emin olunki daha eskiden hiç görmediğiniz boyutlarda siz aşık ederek geri getirir.

Hiç çekinmeden istediğiniz vakit hocamız ile irtibata geçebilirsiniz: İLETİŞİM

 

Benzer konular
Yorumlar
Sevgiliyi Geri Getirme" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Aşk büyüsü ile Evlilik babında Sevdiğini bağlama

Aşk büyüsü ile sevdiğini kendine aşık etme. Evlilik babında aşk büyüsü ile bağlama, Niyeti evlilik olanlar için denenmiş ve kesin sonuç garantilidir.

Aşk büyüsü evlilik babında nasıl yapılır? Niyet evlilik olmalıdır eğer bu niyette değilseniz bu yapılacak adap ve uygulamalar size önerilmez, çünkü iki ucu keskin bir kılıç gibidir haksız yere ve niyet evlilik olmazsa uygulanmaz, sebebi çok basit bu uygulama çok mücerrep ve kavi sonuç veren çalışmadır. Tamamen dua ve kişiye özel tılsımlar, Özel vefk, Kasem ve tecrübeler ile hazırlanır. Flört ve eylence için kullanılması rahmani ve ulvi açıdan uygun görülmediğinden sadece “Aşk büyüsü babında bağlama” duası ve tılsımları için niyetlerin evlilik olması gereklidir.

Evlilik için sevdiğinizi kendinize aşık etmek isteyenler öncelikle, beni arayın size konuyla ilgili daha iyi ve ulvi, dualı ve günaha girmeden yapılacak çalışmalar hakkında bakım yaparak detaylı bilgi vereyim, sonra neler yapacağımıza birlikte karar verelim, evlilik babında aşk büyüsü yapılınca 3 günde etki eder 15 günde tesirlerini kişi üzerinde belirtilerini görürsünüz, 40 güne kadar murat ettiğiniz kişi size evlilik babında aşık olmuş ve bağlanmış olur. Sizin gönlünüzden geçen hayırlı istek ve duanızın kolayca gerçekleşmesi için yapılacak çalışma sadece benim tarafımdan kişiye özel yapılmaktadır bunun için benimle iletişim kurmanız yeterlidir. Aşk büyüsü ile Evlilik babında Sevdiğini bağlama vefkleri ve dualı tılsımlar ile denenmiş tecrübe edilmiş havas çalışmaları sunuyorum.

Evlilik Babında Aşk bağlama büyüsü 

En Etkili Aşk Büyüleri Nelerdir; Değerli dostlarım, En etkili aşk büyüleri aslında büyü olarak değil dualar ile yapılması gerekir.Çünkü büyü ile yapılan işlemlerde süfli cinler göreve davet edilir ve bu cinler hiç bir zaman hayır olan bir işe vesile olmazlar bu neden ile büyü ile yapılan işlemler etkili ve kesin çözüm sağlamaz.Ben size kendi yaptığım işlemlerim den biraz bahsedeceğim ayrılan çiftleri birleştirmek için en etkili ve en kesin sonuç veren işlem evlenmek isteyen kişiler için evlilik yıldızı bağlayarak yapılan ve hüddam şartlayarak dualardan alınacak olan yardım yani hikmet ile yapılan işlem hem etkili olur hemde kalıcı olur.En etkili aşk büyüleri yani burada yapılacak olan işlem olarak görecek olursak en etkilisi bağlama muhabbet celbi dediğimiz ilmi ledün den yapılan işlem diye bilinir.Bu çalışma hem rahmani ve ulvi çalışma olup ömürlük bir etkiye sahiptir.

Aşk büyüsü ile Evlilik babında Sevdiğini bağlama, Etkileri Nelerdir; Aşk büyülerinin etkiler ( Bağlama muhabbet celbi) bu işlemin etkisi ayrılan çiftlerin arasın da aşkı muhabbetin tekrardan filizlenmesi ayrılan kişinin aklen fikren ve kalben işlemi yaptıran kişiye bağlanması demektir.Bu çalışmada ayrılan kişi aklından ve kalbinden işlem yaptıran kişinin sevgisini düşüremez ve gözü ondan başkasını göremez çünkü bu işlemde kişinin 7 cemi endamı bağlanır ve aralarında bir ömür muhabbet olunur.

ask-buyusu

Aşk Büyüsü İle Sevdiğini Kendine Bağlama; Aşk büyüsü ile sevdiğini kendine bağlama bu işlem sadece tek bir niyet olarak yapılmalıdır bu da evlilik için bunun dışında yapılan çalışmaları tavsiye etmeyiz çünkü kişinin nasibi kaderi sadece gezmek tozmak muhabbet olsun diye yaşamak için değiştirilemez eğer terk edilen kişinin sevgisi kopamayacak kadar var ise sevdiği kişiyi hayırlı bir eş olarak görecek ve sadece bu niyet bu amel ile kendisine bağlaması gerekmektedir.

Ayrılan Eşleri Aşk Büyüsü İle Birleştirme; Ayrılan eşleri aşk büyüsü ile birleştirme yanin bu işlemin yapılması için büyü değil dualar tercih edilmeli çünkü evli olan çiftlerin de arasına cinler şartla namaz. Ayrılan eşleri birleştirmek için eşlerin evlilik yıldızlarını tekrar bağlamak gerekir ve aralarında muhabbet başlaması için havas yada ilmi ledün den muhabbet tılsımlarının kişinin zuhre saatine göre yazılması ve uygulanması gerekir.

Günaha Girmeden Sevdiğini Kendine Bağlama; Günaha girmeden sevdiğini kendine bağlamak için aranızda yapılacak olan işlemin bağlama ve muhabbet celbi olması gerekir bu işlem ile sevdiğin kişinin aklını ve kalbini muhabbet ile bağlarsın ve yapılan işlemde dualar ile bağlama vesile olacağı için bu işlem ömürlük ve etkili olur.

Büyünün Günahı Var mıdır; Büyünün günahı var mıdır büyü yapan da yaptıran da günah işler.Çünkü Allah c.c Şöyle buyuruyor büyü yapanın da yaptıranın da benim mekanım da yeri yoktur. Bu sebepten dolayı da insan oğluna büyüden ve sihirden korunması için Felak ve Nas sürelerini indirmiştir.

EVLİLİK BABINDA CELBİ MUHABBET DUASI  YAPILIŞI

Kendine sevdirmek istediğin bir kişinin saçının bir teline gece yarısı (28) defa ( Yevme te’tis semaü bi dühanin mübin. Yağşen nas. Haza azabün elim. ) Ayeti kerimesini oku. Üzerine de (1001) defa da ( Ya Vedud ) ismi şerifini okuduktan sonra ateşe atacaksın. Bunu 7 gece devam edeceksin ve istediğin her kim olursa sana şiddetle muhabbet edecektir. Bu hususu daha kuvvetli ve daha tesirli kılmak için her gece okunan ( Ya Vedud) ismi şerifini her gün 1000 er adet attırırsan etkisi kuvvetlenir.
Not:Bu duayı yapmadan önce ilk olarak gusül abdesti alınacak sonrasında namaz abdesti alınacak ve namazı kıldıktan sonra 100 defa tövbe edeceksin. Bunlar bittikten sonra işlemlere başlamadan niyet edeceksin.

Benzer konular
Yorumlar
Aşk büyüsü ile Evlilik babında Sevdiğini bağlama" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Cuma Günü Okunacak Dua

Cuma Günü Okunacak Dua

Cuma günü okunacak dualar nelerdir. Değerli okurlarım cuma günü dinimizce... [Devamı]
Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk duası nedir? Nasıl yapılır? Aşk duası bir ilim gerektirir ve aşk... [Devamı]
Eşleri barıştırmak için okunacak dua

Eşleri barıştırmak için okunacak dua

Eşleri barıştırmak için okunacak dualar, Karı koca barıştırmak için... [Devamı]
Cin Çağırma ve cin daveti nasıl yapılır?

Cin Çağırma ve cin daveti nasıl yapılır?

Cin çağırma her kes cin çağıramaz cin daveti ve cin çağırma yöntemleri... [Devamı]
Ayrılanları Birleştirme Duası

Ayrılanları Birleştirme Duası

Ayrılanları birleştirme büyüsü nasıl yapılır ve hangi dualar okunur.... [Devamı]
Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü etkileri nelerdir ve nasıl yapılır. Değerli okurlarım;... [Devamı]
Vergi Levha